Stevne på SJR og Nord-Karmøy

Postet av Ålgård rideklubb den 20. Jun 2021

Helgen 11.-13. juni ble det avholdt Landsstevne på Sandnes og Jæren Rideklubb. Det var også satt opp 1m hver dag som gikk som distriktsstevne. Vi er glade for å kunne ri stevner igjen og setter pris på Sandnes og Jæren Rideklubb som nok en gang avholdt stevne her i regionen. Klubben stilte med flere ekvipasjer. Andrea og Oxview Denver er klubbens eneste ponniekvipasje og sørget for gode resultater i både LC og LB hvor det ble til en flott 3. plass i LB lørdag. 


Andrea og Denver

Av andre ryttere hadde klubben Kaja Hammer, Ingelin Maria Eliassen, Marita Norem, Linn-Beate Paulsen, Hanne Håkonsen, Mai Brit Skjervik, Sara Eikeland og Amalie Johansen til start. Det ble til noen gode runder og erfaringer. I alt fikk klubben 4 plasseringer hvor en av disse var Andrea og Denver, 1. plass til Marita i 1.10 lørdag, 7. plass til Hanne i 1.10 lørdag og 1. plass til Sara i 1.10 søndag. Link til resultatlister her: https://nryfstevne.no/events/dff27ce2-3dcc-4064-9deb-6ece09507367/results/


Sara og Cantona
Mai Brit og La Dita Z

Hanne og Genova V

 

I tillegg til kjekt stevne på Sandnes og Jæren ble det også avholdt stevne på Nord-Karmøy Rideklubb 19.-20. juni hvor Iselin Hopland representerte klubben med Chekandina. De red tre klasser hvor det blant annet ble til en flott feilfri runde i 80 på lørdagen. Link til resultatlister her: https://online.equipe.com/en/competitions/41589

 
0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline